مدیران مشفق: وبلاگ اطلاعات مدیریتی و اقتصادی

مشارکت شما افتخار ماست

greenrose

دوستان مشفق سلام بر شما

    چهاردهمین مرحله افزایش سرمایه ی شرکت روز بیست و یکم آذر ماه آغاز شد و فرصت قانونی در بیستم بهمن ماه پایان می پذیرد. در این مرحله سرمایه پرداخت شده شرکت از 163.4 میلیارد ریال به 185 میلیارد ریال افزایش می یابد. با انتشار 2124000 سهم جدید تعداد سهام 12.6 درصد بالا خواهد رفت. استقبال سهامداران محترم از افزوده شدن سرمایه همیشه موجب افتخار ما در هیات مدیره بوده است چرا که آن را یک سنجه برای پایبندی به هدف توسعه صنعتی که آرمان شرکت است تلقی می کنیم.
    تا پایان بیست و دوم دیماه جاری، 95 نفر از سهامداران محترم که شصت درصد از سهام را در اختیار دارند برای استفاده از حق تقدم های خود اعلام آمادگی کرده اند. هم چنین این دوستان متقاضی خرید 349000 حق تقدم مازاد شده اند. این استقبال موجب تشکر هیات مدیره از دوستان عزیز است. این مرحله از افزایش سرمایه برای اصلاح ساختار مالی شرکت و کاستن از تسهیلات مالی صورت می گیرد.
    خوشبختانه سرمایه گذاری در طرح فروسیلیس  آلیاژ گستر هامون در جریان است و پس از تعیین تسهیلات قابل دریافت از بانک ها و احتمالاً صندوق توسعه ملی  افزایش سرمایه برای این طرح صنعتی به اطلاع دوستان خواهد رسید و اگر خدا بخواهد چراغی دیگر را به اتفاق بر خواهیم افروخت.
    سرمایه گذاری های صنعتی در مشفق با نگاهی ارزشی پی گیری می شود. هدف ما کمک به توسعه ی صنعتی کشور و امید بخشیدن به نسل جوان کشور است هر چند همیشه آرمان سود آفرینی را پیش چشم خود داریم. با این نگاه است که میزان مشارکت سهامداران موجود و درخواست های سهامداران جدید پیامی دل پذیر برای مدیران شرکت با خود به همراه دارد.     در مقطعی که به دلیل کژی اندیشه های اقتصادی برخی مدیران ارشد در چند سال تلخ گذشته رقم بیکاران بویژه در بین جوانان تحصیل کرده ما رشد بسیار داشته است مشارکت شما در افزایش سرمایه های صنعتی که به بکار گیری جمع دیگری از جوانان کشور در یک طرح صنعتی و رشد تولید ملی خواهد انجامید موجب افتخار ماست.
ناصر فلاح
بیست و چهارم دیماه نود و دو

green line 1

شما می‌توانید دیدگاه‌های این مطلب را دنبال کنید، بوسیله‌ی RSS 2.0 خوراک.