مدیران مشفق: وبلاگ اطلاعات مدیریتی و اقتصادی

چهل سال گذشت …

1353جشن فارغ التحصیلی دانشگاه شریف        

امسال چهل سال از دریافت دانشنامه کارشناسی من از دانشگاه صنعتی شریف می گذرد. خرسندم که در آن دانشگاه دانش آموختم. ما پنجمین گروهی بودیم که در آن روزگاران از دانشگاه شریف دانش نامه دریافت میکردیم. با همت انجمن فارغ التحصیلان، هر سال چهلمین سال فرهیختگی دانش آموختگان با برگزاری مراسم جشنی گرامی داشته میشود. گروهی از علاقمندان به تلاش های اجتماعی در انجمن به یاری تلاشگران هر دوره می آیند تا این مراسم به شکلی زیبا برپا شود. امسال جشن دوستان دوره پنجمی در روز جمعه 25 مهر ماه خواهد بود و من هم سرپرستی ستاد برگزاری جشن را برعهده دارم. این انتخابی بود که دوستان هم دوره ای داشتند و خود اسباب تلاش دلچسب دیگری در شش ماه گذشته بود و تا قریب چهل روز دیگر ادامه خواهد یافت.جشن فارغ التحصيلي تيرماه 1353 -

          لمس تلخ و شیرین دنیا در کنار هم، احساس زنده بودن بیشتری به من میدهد. در عکس های آن دوران تصویری از دوستان  همدوره ای خود شادروانان میرزایی و عسگر سرودی دارم. آن ها درگذشتند و من هنوز هستم تا اندوخته هایی دیگر داشته باشم. باوری که به جهانی زیبا و پر نشاط در ورای این جهان دارم، به من کمک میکند تا در اجتماع فعال باشم و در هیات یک کارآفرین به دیگران امید برای زندگی بهتر ایجاد کنم و به این ترتیب اندوخته ای بیشتر برای آن جهان خود ذخیره کنم.

          تقریبا هر سه شنبه بعد از ظهر در انجمن فارغ التحصیلان گردهم می آییم و برنامه های جشن را مرور می کنیم. مهمترین کار ما گفتگو با دوستان برای تشویق آن ها به پذیرش بخشی از هزینه های این جشن بزرگ است که پیش بینی میکنیم که در آن 1500 نفر شرکت داشته باشند. این برنامه خود میدانی برای نمایش توان بالای بسیاری دوستان ما در همکاری های اجتماعی است.

ناصر فلاح

22 شهریور 93

شما می‌توانید دیدگاه‌های این مطلب را دنبال کنید، بوسیله‌ی RSS 2.0 خوراک.