مدیران مشفق: وبلاگ اطلاعات مدیریتی و اقتصادی

انتخابات دوره هشتم اتاق بازرگانی تهران

 IMG-20150211-WA0002[1]   
    همانگونه که قبلا نوشته ام، در اسفند ماه گذشته همراه دوستان جدیدی که در بین کارآفرینان و مدیران تشکل های اقتصادی، در “ائتلاف برای فردا” یافته ام، وارد کارزار انتخابات اتاق تهران شدم. گروه ما توانست 35 کرسی از 40 کرسی بخش خصوصی را از آن خود کند. تجربه ای بسیار یکتا برای من بود. در این کارزار با چهره هایی در بین رقبا آشنا شدم که پروا از گفتن دروغ و ایجاد تفرقه بین مدیران نداشتند تنها با این هدف که در اتاق باقی بماند. شخصی را دیدم که گفته بود برای پیروزی حاضر است با شیطان هم ائتلاف کند! افسوس که جمع مدیران بخش خصوصی کشور از این گونه اشخاص کم ندارد. اما آنچه در بین دوستان “ائتلاف برای فردا” شاهد آن بودم صمیمیت و رعایت قواعد کار گروهی بود که بر جذابیت همکاری با آن ها می افزود..
   هر چند من نتوانستم در زمره برندگان نهایی این تنخابات باشم، ولی هیجان این مبارزه و پیروزی دوستانم در گروه که مدیرانی علم گرا، پر شور، غالباً جوان و دلسوز برای کشور هستند بسیار امیدوارم کرد و نشاط بخشید. از فردای اعلام نتایج نیز تلاش های خود را بر پیروزی گروه و غلبه بر دشواری های راه متمرکز کرده ام.
    خوشبختانه دوستان ائتلاف پس از پیروزی کامل در انتخابات اتاق تهران، توانستند در انتخابات هیات رییسه اتاق ایران که در بیست و چهارم خرداد برگزار شد به تمام اهداف گروه برسند. پدرام سلطانی این جوان با روح، دانا و برنامه ریز، که من او را از امید های درخشان مدیریت در ایران می بینم، همراه مسعود خوانساری، مدیر پر تلاش و صمیمی ائتلاف و محمد رضا انصاری، مدیرعامل شرکت پیمانکاری کیسون که مدیری در کلاس جهانی است، به عنوان نواب رییس اتاق ایران برگزیده شدند. امیدوارم این انتخابات آغازی بر تغییر نقش اتاق های کشور و تحرک بیشتر اقتصاد افسرده آن باشد. 

ناصر فلاح

29 خرداد 93

شما می‌توانید دیدگاه‌های این مطلب را دنبال کنید، بوسیله‌ی RSS 2.0 خوراک.